Jesenická 261 , Česká Ves

Financování nákupu ojetého vozidla

Ojetý automobil můžete zaplatit v hotovosti, nebo využít spotřebitelský úvěr či leasing. Autobazar MARKOCARS Jeseník vám nabízí řešení financování od společností Essox a Moneta. Rádi vám poradíme s výběrem nejvhodnějšího financování.

  • Essox
    nabízí úvěr či leasing pro financování ojetých osobních a užitkových automobilů do 3,5 t až do 11 let jejich stáří. Můžete až 100 % ceny vozu v závislosti na stáří a typu vozidla.
  • Moneta
    vám pomůže financovat až 13 let starý vůz prostřednictvím úvěru autoCREDIT s úrokovou sazbou již od 7,4 %. Vše vyřídíte na počkání přímo v našem autobazaru.

Pojištění vozidel v autobazaru 

Při nákupu vozidla v autobazaru MARKOCARS v České Vsi u Jeseníku můžete zároveň uzavřít smlouvu o povinném ručení i dalších typech pojištění vozidla. Nabízíme pojištění vozidel od následujících pojišťoven:

  • Generali
  • Česká pojišťovna
  • ČPP – Česká podnikatelská pojišťovna

U každé pojišťovny si můžete vybrat z několika variant povinného ručení. Dále můžete zvolit havarijní pojištění (k dispozici je i pro starší vozidla), doplňkové pojištění (pojištění autoskel, zavazadel, servisu, odcizení, náhradního vozidla, úrazové pojištění přepravovaných osob a další).

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2024